Menü
Sepetim
0 ÜRÜN
Sepetinizde Ürün bulunmuyor!
Alışverişe devam etmek için tıklayın.

Ödemelerin İptal ve İadeleri

*Havale ,eft , şube içi ödeme , mobil bankacılık , ATM'den kartlı veya kartsız  ödeme yöntemleri ile sitemize yaptığınız ödemelerin iadesi mümkündür.Bu ödeme türü için iade talebini sitemiz üzerinden para çekme sayfasından yapabilirsiniz.Bu ödemeler sadece ödemeyi yapan kişi adına kayıtlı bir banka hesabına iade edilebilmektedir.İadelerde kesilecek olan işlem ücreti talebi yaptığınız sayfada güncel olarak belirtilen tutardır.

*Tamamlanmış fakat henüz bakiyenize geçmemiş olan ödemelerinizin iptalini, ödeme yaparken kullandığınız aracı kurumla veya canlı destek hattımız ile iletişime geçerek sağlayabilirsiniz. 

*Mobil Ödeme ,Prepaid Card, Promosyon kodu gibi ödeme yöntemleri ile yapılan ödemelerin iadesi mümkün değildir.

*Kredi Kartı , Banka/ATM kartı ile sitemize yaptığınız ödemelerin iadesi mümkündür.Bu ödeme türü için iade talebini sitemiz üzerinden para çekme sayfasından yapabilirsiniz.İade talebinizi yaptığınızda, bankaya ödemenin tekrar karta iadesinin yapılması için aynı gün içerisinde talep iletiriz ve bankanız ödeme yaptığınız karta iade talep tutarını ve ödeme yaparken kartınızdan kesilen komisyon tutarını iade etmektedir.Karta iade süresi bankaya göre değişken olup ortalama 4-14 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. İş günlerine haftasonları ve resmi tatiller dahil değildir.


Ürünlerin İptal ve İadeleri

*Teslimatı dijital ortamda yapılan tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım,  Epin kodu, oyun parası gibi ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Sitemizden satın alınan Epin kodlarının hatalı kullanılması durumunda iade veya iptal işlemi mümkün değildir.

*Epin kodlarının oyundaki karşılıklarında  oyun firmalarının yaptığı değişiklikler nedeni ile farklı değer yüklenir ise iade veya iptal sorumluluğumuz bulunmamaktadır. 

*Oyun parası ürünlerinin herhangi bir sebeple iadesi kabul edilmemektedir.

*Sitemizde pazar alanında diğer kullanıcılar tarafından satışa sunulan oyun item siparişlerinizde ;

-Teslim aldığınız bu ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir,

-Sipariş verdiğiniz ürünü satıcı bize teslim etmiş ise siparişin iptali mümkün değildir,

-Sipariş verdiğiniz anda satıcıya bilgi verildiği için siparişinizin hemen iptali mümkün değildir.Siparişinizden itibaren 1 saat içerisinde satıcıya ulaşılamaması veya satıcının ürünü teslim etmeyeceğini beyan etmesi durumlarında siparişleriniz iptal edilebilir ve paranız site bakiyenize geri yüklenir , dilerseniz bakiyeniz ile farklı ürünler alabilirsiniz veya ödeme yaptığınız yönteme göre paranızı iade alabilirsiniz.

-Sipariş verdiğiniz ürün ile ilanda yayınlanan özelliklerin birbirini tutmaması dolayısıyla satıcının hatalı ürün teslim etmesi durumunda siparişiniz iptal edilebilir.